YEŞİLLİK SİSLEME VE NEMLENDİRME

Yeşillik Sisleme ve Nemlendirme

YEŞİLLİK SİSLEME VE NEMLENDİRME SİSTEMLERİ

Sisleme nemlendirme mistleme yeşillik sisleme manavlardaki meyve ve sebze reyonları yaz aylarında sıcaktan ürünlerinin çabuk çürümesine sebep olabilir. Havadaki sıcaklıktan dolayı kuruyan ve çürüyen ürünler insan sağlığı için tehlikelidir. Müşteriler genelde meyve ve sebze gibi ürünleri seçerek dokunarak alırlar. Bu nedenle meyve ve sebzeler genelde açık alanlarda bulunmaktadır. Meyvelerin çürümesini engellemek için kullanılan dolap sistemleri ürünlerin üzerindeki nemi alarak taze kalmasına engel olmaktadır. Megamist Manav Reyonları Nemlendirme Sistemi sayesinde bu probleme çözüm bulabilirsiniz.

Basınçlı su pompaların sisteme vermiş olduğu suyu nozullar sayesinde ortama parçacıklar olarak salmaktadır. Salınan parçalar 5 ila 15 mikron arasında olduğu için çabucak buharlaşır. Buharlaşan hava ortamın sıcaklığını doğal olarak düşürmeye başlar. Ek olarak havada buharlaşan su ortamdaki sıcaklığı düşürmektedir. Bu sayede hem meyve sebzeleriniz soğurken bir yandan da nemi kaybetmesi engellenerek hacim kaybetmesi de alternatif soğutma sistemlerine nazaran daha ucuz olan manav reyonu nemlendirme sistemi görsel olarakta müşterilerinizin dikkatini çekecektir.

Nasıl Çalışır ?

Basınçlı suyun nozullara gönderilerek 5 ila 15 mikron boyutlarda parçalanması ve ortama püskürtülmesi sağlanır. Bu süreç sonunda ortamdaki nem oranı artmaya başlar. Sistem tamamen doğayı taklit ettiğinden dolayı ürünlerinizde her hangi bir sorun yerine daha kaliteli sonuçlar almaktasınız. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz.

Kurulum Ve Montaj?

Yapılacak olan ücretsiz keşif sonucunda sizin için en ideal sistem kurulumu sağlanmaktadır. Diğer sistemlere nazaran daha ekonomik olan sistemimizi yıllarca gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Geniş servis ağımız sayesinde servis sıkıntısı yaşamadan işletmenizin çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz Keşif ve Fiyatlandırma İçin Lütfen Arayın!...

0212 546 55 46