MANTARHANE NEMLENDİRME

Mantarhane Nemlendirme

MANTARHANE NEMLENDİRME

Mantarların sağlıklı ve verimli bir şekilde büyümesi için mantarhane odalarının nemlendirilmesi çok önemlidir. Piyasadaki nemlendirme cihazları istenilen miktarda nemlendirmeyi gerçekleştiremezler. Bunun yanı sıra verimli ürün alabilmeniz için gereken nem kalitesini de ürünlerinize sağlayamazlar. Bu problemin çözümü için megamist mühendislik mantarhane nemlendirme sistemini hayata geçirmiştir.

Hali hazırda bir çok işletmeye kurulan sistemimiz sayesinde eskisinden daha iyi ve verimli bir şekilde ürün hasat edilmektedir. Sistemimiz tamamen doğayı taklit ettiğinden dolayı daha kaliteli ürünler elde edilmektedir.

Nasıl Çalışır ?

Basınçlı suyun nozullara gönderilerek 5 ila 15 mikron boyutlarda parçalanması ve ortama püskürtülmesi sağlanır. Bu süreç sonunda ortamdaki nem oranı artmaya başlar. Sistem tamamen doğayı taklit ettiğinden dolayı ürünlerinizde her hangi bir sorun yerine daha kaliteli sonuçlar almaktasınız. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz.

Kurulum Ve Montaj?

Yapılacak olan ücretsiz keşif sonucunda sizin için en ideal sistem kurulumu sağlanmaktadır. Diğer sistemlere nazaran daha ekonomik olan sistemimizi yıllarca gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Geniş servis ağımız sayesinde servis sıkıntısı yaşamadan işletmenizin çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz Keşif ve Fiyatlandırma İçin Lütfen Arayın!...

0212 546 55 46