SERA NEMLENDİRME VE SİSLEME

Sera Nemlendirme Sisleme

SERA NEMLENDİRME

Sera işletmeleri yaz aylarında yüksek sıcaklıklardan dolayı ürünlerinde verim kaybı veya ürünlerin ihtiyaç duyduğu nem oranını yüksek sıcaklıklardan dolayı ürünlerin ihtiyaç duyduğu nem oranını sağlayamadığı için ürünlerinde verim kaybı yaşanmaktadır. Bu sorunun ortadan kalkması için Megamist Mühendisliğin geliştirdiği sistem ile nemlendirme projesini birçok sera işletmesi kullanmaktadır. Aynı zamanda yurtdışında da aktif olarak kullanılan sistemimiz yüksek basınçlı su pompası sayesinde ortama 5 ila 15 mikron boyutlarında püskürtülen su parçacıkları sayesinde ortamda arzu edilen nem oranı yakalanmaktadır.

Referanslarımızda da görüleceği gibi firmamız sektöründe öncü durumdadır. Geniş bayi ağımız sayesinde herhangi bir arızada acil müdahaleler yapılarak ürünlerinizin verimini kaybetmesinin önüne geçilmektedir. Sera nemlendirme sistemimiz sayesinde tamamen doğayı taklit ederek ürünlerinizin uygun ortamda üretilmesini sağlayabilirsiniz.

Nasıl Çalışır ?

Basınçlı suyun nozullara gönderilerek 5 ila 15 mikron boyutlarda parçalanması ve ortama püskürtülmesi sağlanır. Bu süreç sonunda ortamdaki nem oranı artmaya başlar. Sistem tamamen doğayı taklit ettiğinden dolayı ürünlerinizde her hangi bir sorun yerine daha kaliteli sonuçlar almaktasınız. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz.

Kurulum Ve Montaj?

Yapılacak olan ücretsiz keşif sonucunda sizin için en ideal sistem kurulumu sağlanmaktadır. Diğer sistemlere nazaran daha ekonomik olan sistemimizi yıllarca gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Geniş servis ağımız sayesinde servis sıkıntısı yaşamadan işletmenizin çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz Keşif ve Fiyatlandırma İçin Lütfen Arayın!...

0212 546 55 46