MEGA SOĞUTMA SİSTEMLERİ

VİZYONUMUZ

Sistemlerimiz su ile çalışıp yüksek basınçlı su pompası vasıtasıyla su nikron büyüklüğünde tanecikler halinde (buhar yelpazesi gibi) havaya karışmaktadır, havaya bu şekilde karışan su ne insan vücudu üzerinde ıslaklık yada nem nede doğaya zarar verecek bir element içerir.

Havada nikron halinde bulunan su homojen olarak (eşit miktarda) ortama yayıldığı ortamdaki sıcaklığı düşürmekte doğal nem sağlamaktadır, ayrıca ortam içerisinde ve yakınında bulunan bitki ve bitki örtüsü için doğal bir ortam oluşturmaktadır.

MEGAMİST

Firmamız 2001 yılında kurulmuş olup 2006 yılında oluşan "KÜRESEL ISINMA" sorunu sebebiyle birçok ülkede kullanıma giren MİSTİNG SİSTEM faaliyet alanında hizmet vermeye başlamıştır.2006 yılından bu zamana dek bir çok önemli projeye imzamızı atmış olmaktan mutluluk duymaktayız. Projelerimiz basında da büyük bir etki yaratmış olup basın tarafından da takip edilmektedir.

Doğa biz canlılar için çok önemli bir unsurdur. Teknoloji ilerledikçe doğa kullanımı azalmakta ve doğa bizler için yararlılığını yitirmektedir. Ayrıca teknoloji ürünü serinleme ve soğutma sistemleri insan sağlığına da ciddi derecede zararlar verebilmektedir. Biz bunun farkındayız ve çalışmalarımızı bu yönde devam ettirmekteyiz.

MİSYONUMUZ

İnsan sağlığı ve doğa ayrılmaz bir bütündür. Unutmamalıyız ki doğa olmazsa insan sağlığı da olmaz, sağlığımızı korumamıza yardımcı olan her şey doğadan karşılanmaktadır ve yaşamımızı doğa sayesinde devam ettirebilmekteyiz. Bu sebeplerden dolayı insan sağlığına kesinlikle zararı olmayan bir serinletme ve soğutma yöntemini kullanmaktayız.

Bu yöntem insan sağlığında herhangi bir problem yaratmadığı gibi doğayı taklit ederek doğada oluşabilmesi muhtemel zararları da önlemektedir. Kullanmakta olduğumuz sistemlerde kesinlikle doğaya zarar verebilecek gaz yada benzeri bir madde bulunmamaktadır.

24/7 Teknik Servis

Firmamız tüm sorun ve arızalarda deneyimli ekibi tarafından yerinde destek vermektedir.

Planlı Proje Yönetimi

Hizmetlerimizden birini yaptırmaya karar verdiğiniz anda sizlere uygun bir randevu günü verilerek ekiplerimiz tarafından keşif, fiyatlandırma veya kuruluma gelinir.

Avrupa Standartlarınna uyumluluk.

Megamist olarak yaptığımız hizmetlerde kullandığımız tüm ürünlerin İso ve CE Sertifikaları mevcuttur.

A Enerji Tasarrufu

Diğer sistemlere kıyaslanacak olursa yaptığımız tüm sistemlerde a enerji tasarrufu sağlanmaktadır.

Ücretsiz Keşif ve Fiyatlandırma Hizmetimiz İçin Lütfen Arayın!.

0212 546 55 46