ORTAM SİSLEME VE NEMLENDİRME

Ortam Nemlendirme

ORTAM SİSLEME VE NEMLENDİRME SİSTEMLERİ

Çimleme odaları nemlendirme, çomak yetiştirme odaları nemlendirme, mantarhane çadırları nemlendirme, istiridye mantarı nemlendirme veya çay fabrikaları fermantasyon uygulaması paketleme ve üretim bantlarında fermantasyon nemlendirme odalarının %70 ile %90 bağlı neme ihtiyaç duymaktadırlar. Toplanılan çaylar fermantasyon amaçlı fabrikalardaki nemlendirme odalarına götürülür.

Çayların fermantasyon sürecinin sağlıklı sürebilmesi için ihtiyaç duyduğu nem oranı %93'tür. Mantarların doğası gereği ihtiyaç duyduğu nem oranı içinde %80 ile %90 neme ihtiyaç duymaktadır. Bu odalarda nem oranı sürekli yüksek tutulmaktadır ortam nemlendirmelerinde özel olarak yapmış olduğumuz nem sensörleri ve yazılım ile ortam nemini ölçüp istenilen değerde sabit tutarak ürünün kurumaması, üretimin seri olarak aksamadan devam edebilmesi sağlanmaktadır. Çimleme, mantarhanenin ve çay paketleme ve fermantasyon odalarının nem oranını yükseltmek için kullanılan yöntemler işletme sahiplerine maliyet olarak yük getirmektedir. MEGAMİST Sisleme Nemlendirme Sistemi ile farklı nozullar ve farklı debide yüksek basınç pompaları kullanarak ihtiyaç duyulan ortam sisleme ve nemlendirme sistemi uygulanabilmektedir. .

Nasıl Çalışır ?

Basınçlı suyun nozullara gönderilerek 5 ila 15 mikron boyutlarda parçalanması ve ortama püskürtülmesi sağlanır. Bu süreç sonunda ortamdaki nem oranı artmaya başlar. Sistem tamamen doğayı taklit ettiğinden dolayı ürünlerinizde her hangi bir sorun yerine daha kaliteli sonuçlar almaktasınız. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz.

Kurulum Ve Montaj?

Yapılacak olan ücretsiz keşif sonucunda sizin için en ideal sistem kurulumu sağlanmaktadır. Diğer sistemlere nazaran daha ekonomik olan sistemimizi yıllarca gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Geniş servis ağımız sayesinde servis sıkıntısı yaşamadan işletmenizin çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz Keşif ve Fiyatlandırma İçin Lütfen Arayın!...

0212 546 55 46