İPLİK NEMLENDİRME

İplik Nemlendirme Sisleme

İPLİK NEMLENDİRME

İplik fabrikalarında üretim esnasında ipliklerin belirli oranda neme ihtiyacı vardır. İpliğin nem oranı düşük ortamda üretilmesi ürünün kalitesini ve sağlamlığına etki edecektir. Sıcak kuru ortamda üretilecek olan iplikler daha kolay bir şekilde tiftiflenebilir ve kuruyabilir. Böylelikle iplikler kolay bir şekilde kopabilecek hale gelebilmektedir. Buda ürünlerin kalitesinde büyük bir dezavantaj oluşturmaktadır. Daha kaliteli hizmet verebilmeniz için iplik nemlendirme sistemine ihtiyaç duymaktasınız. Fakat günümüzdeki nemlendirme sistemleri istenilen nem kalitesini üretememektedir.

Referanslarımızda da görüleceği gibi firmamız sektöründe öncü durumdadır. Geniş bayi ağımız sayesinde herhangi bir arızada acil müdahaleler yapılarak ürünlerinizin verimini kaybetmesinin önüne geçilmektedir. Sera nemlendirme sistemimiz sayesinde tamamen doğayı taklit ederek ürünlerinizin uygun ortamda üretilmesini sağlayabilirsiniz.

Nasıl Çalışır ?

Basınçlı suyun nozullara gönderilerek 5 ila 15 mikron boyutlarda parçalanması ve ortama püskürtülmesi sağlanır. Bu süreç sonunda ortamdaki nem oranı artmaya başlar. Sistem tamamen doğayı taklit ettiğinden dolayı ürünlerinizde her hangi bir sorun yerine daha kaliteli sonuçlar almaktasınız. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz.

Kurulum Ve Montaj?

Yapılacak olan ücretsiz keşif sonucunda sizin için en ideal sistem kurulumu sağlanmaktadır. Diğer sistemlere nazaran daha ekonomik olan sistemimizi yıllarca gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Geniş servis ağımız sayesinde servis sıkıntısı yaşamadan işletmenizin çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz Keşif ve Fiyatlandırma İçin Lütfen Arayın!...

0212 546 55 46