KOKU GİDERME VE BASTIRMA SİSTEMLERİ

Koku Giderme ve Bastırma Sistemleri

KOKU GİDERME VE BASTIRMA SİSTEMLERİ

Sisleme nemlendirme firması olarak Mega Soğutma Sistemleri; sisleme nemlendirme koku giderimi alanında birçok başarılı projelere imza atmış bulunmaktayız. Belediyelerin topladıkları çöpleri geri dönüşüm amaçlı topladığı çöpler yaz aylarında kötü koku oluşmasına sebep olur. Toplanan çöpler yüzünden oluşan kokunun ekonomik ve çevresel zararları söz konusudur. Çöp ayrışım fabrikalarındaki toplama alanlarında oluşan kötü kokunun etrafındaki yerleşim yerlerin kokudan rahatsız olmasından dolayı emlak değerlerinin düştüğü gözlemlenmektedir. Aynı zamanda kötü kokudan dolayı çöp ayrışım fabrikalarının etrafındaki doğal yaşamı da tehdit etmektedir.

Yapılan ayrıştırma işlemi esnasında taşımadan dolayı ortaya çıkan tozunda aynı şekilde çevredeki yerleşim alanlarına ve ayrışım fabrikasında çalışan personellerinin sağlığını tehdit etmektedir. Megamist çöp ayrışım fabrikaları dezenfekte ve koku giderimi sistemi sayesinde çevreye zararları engellenebilir. Diğer alternatif sistemlere göre ucuz olan sistem kurulumu kolay ve daha etkili sonuçlar vermektedir. Yüksek su basıncı pompaların sisteme göndermiş olduğu suyun nozullar aracılığıyla parçalanır. Parçalanan su parçacıkları havadaki toz zerreciklerine yapışır ve tozu indirgemeye başlar. Havadaki toz bulutunun yere inmesi esnasında sistem içerisine entegre edilecek olan parfümlerle de ortamdaki kötü kokunun giderilmesi sağlanmaktadır. Diğer yöntemlerde istenilen verimin alınmasının yanı sıra maliyetinin de yüksek olması Megamist’in geliştirdiği sistemin daha tercih edilebilir bir sistem olduğunu gösterir. Koku giderimi için referanslarımızı kontrol edebilirsiniz.

Nasıl Çalışır ?

Basınçlı suyun nozullara gönderilerek 5 ila 15 mikron boyutlarda parçalanması ve ortama püskürtülmesi sağlanır. Bu süreç sonunda ortamdaki nem oranı artmaya başlar. Sistem tamamen doğayı taklit ettiğinden dolayı ürünlerinizde her hangi bir sorun yerine daha kaliteli sonuçlar almaktasınız. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz.

Kurulum Ve Montaj?

Yapılacak olan ücretsiz keşif sonucunda sizin için en ideal sistem kurulumu sağlanmaktadır. Diğer sistemlere nazaran daha ekonomik olan sistemimizi yıllarca gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Geniş servis ağımız sayesinde servis sıkıntısı yaşamadan işletmenizin çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz Keşif ve Fiyatlandırma İçin Lütfen Arayın!...

0212 546 55 46