ÜRETİM BANDINDA NEMLENDİRME

Üretim Bandında Nemlendirme

ÜRETİM BANDINDA NEMLENDİRME

Sisleme nemlendirme firması olarak nem ihtiyacı duyulan tüm alanlarda fabrikaların üretim alanlarında hatta üretim bandı üzerinde ihtiyaç duyulan nem oranına göre %10 ile %98 kadar nem sağlanabilmektedir. Tekstil fabrikaları nemlendirme, çorap fabrikalarında, iplik fabrikaları nemlendirme, çay fabrikası fermantasyon odaları vb. fabrikalar nemlendirme ihtiyacı duymaktadır. Ürünlerinin daha kaliteli olması için ihtiyaç duyulan nemler genellikle havalandırma sistemleri tarafından dışarı atılmaktadır. Buda ürünlerin üzerinde yapılan işlemlerin veya ürünlerin fermantasyon esnasında ihtiyaç duyduğu nemin eksikliğinden dolayı daha kalitesiz bir şekilde işleme alınmasını sağlamaktadır.

Fabrikaların nemlendirme problemini çözüme ulaştırmak için bulduğu önemler genellikle fabrikalara enerji maliyeti olarak büyük oranlarda maliyet yükü bindirmektedir. Alternatif nemlendirme sistemlerine nazaran Megamist’in doğayı taklit ederek geliştirmiş olduğu Fabrika İçi Nemlendirme Sistemi sayesinde işletme sahipleri daha ekonomik şartlarda fabrikalarının ihtiyaç duyduğu nem oranını kontrol edebilecekler. Yüksek basınçlı su pompalarının sisteme gönderdiği suyun nozullar sayesinde ortama 10 ila 20 mikron olarak salınmasından sonra buharlaşan suyun sis oluşturarak ortamın nemini yükseltmesi sağlanmaktadır.

Nasıl Çalışır ?

Basınçlı suyun nozullara gönderilerek 5 ila 15 mikron boyutlarda parçalanması ve ortama püskürtülmesi sağlanır. Bu süreç sonunda ortamdaki nem oranı artmaya başlar. Sistem tamamen doğayı taklit ettiğinden dolayı ürünlerinizde her hangi bir sorun yerine daha kaliteli sonuçlar almaktasınız. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz.

Kurulum Ve Montaj?

Yapılacak olan ücretsiz keşif sonucunda sizin için en ideal sistem kurulumu sağlanmaktadır. Diğer sistemlere nazaran daha ekonomik olan sistemimizi yıllarca gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Geniş servis ağımız sayesinde servis sıkıntısı yaşamadan işletmenizin çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz Keşif ve Fiyatlandırma İçin Lütfen Arayın!...

0212 546 55 46