SOLUCAN GÜBRESİ NEMLENDİRME

Solucan Gübresi Nemlendirme Sistemleri

SOLUCAN GÜBRESİ NEMLENDİRME

Sisleme nemlendirme sistemleri olarak son yıllarda gittikçe yaygınlaşan solucan gübresi ülkemizde de küçük yatırımcılar tarafından ciddi bir şekilde önemsenmekte olup Kosgeb destekli birçok yatırımcı sektöre girmiş bulunmaktadır. Solucan gübresi yetiştiriciliğinde olmazsa olmazlardandır. Nem, solucan gübresi yetiştiricileri yapmış oldukları oda veya çadırlarda %70 ile 90 arası neme ihtiyaç duymaktadırlar. Biz Megamist firması olarak bu alanda da yapmış olduğumuz ar-ge çalışmalarıyla beraber sistemi ilk geliştiren ve uygulayan firmayız. Geliştirmiş olduğumuz nemlendirme sistemi ile ortam nemini istenilirse %98 neme kadar çıkartabiliyoruz. Bir adet yüksek basınç pompası ve paslanmaz çelik 303 veya 316 kalite nozullar ve borularla beraber nem sensörü ve otomasyon sistemi ile dijital akranda nemi istenilen değere de set edebilirsiniz bu değerlerde sabit tutabilirsiniz solucan gübresi nemlendirme sabit olmalıdır ki istenilen verim alınabilsin.

Nasıl Çalışır ?

Basınçlı suyun nozullara gönderilerek 5 ila 15 mikron boyutlarda parçalanması ve ortama püskürtülmesi sağlanır. Bu süreç sonunda ortamdaki nem oranı artmaya başlar. Sistem tamamen doğayı taklit ettiğinden dolayı ürünlerinizde her hangi bir sorun yerine daha kaliteli sonuçlar almaktasınız. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz.

Kurulum Ve Montaj?

Yapılacak olan ücretsiz keşif sonucunda sizin için en ideal sistem kurulumu sağlanmaktadır. Diğer sistemlere nazaran daha ekonomik olan sistemimizi yıllarca gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Geniş servis ağımız sayesinde servis sıkıntısı yaşamadan işletmenizin çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz Keşif ve Fiyatlandırma İçin Lütfen Arayın!...

0212 546 55 46