SOĞUK HAVA DEPOSU NEMLENDİRME

Soğuk Hava Deposu Nemlendirme

SOĞUK HAVA DEPOSU NEMLENDİRME

Sisleme nemlendirme firması olarak soğuk hava depolarında ürünlerin soğuk tutularak taze kalması hedeflenmektedir. Fakat soğuk hava depolarının soğutulması için kullanılan soğutucu sistemler havayı sirküle ederken içerideki nemi dışarı atmaktadır. Bu esnada dışarıda atılan nem yüzünden ürünlerin ihtiyaç duyduğu nemi de dışarı atmaktadır. Nem ürünlerin taze kalması için önemlidir. Ürünlerdeki nem kaybı ürünün tazeliğini kaybetmesi ürün ağırlığındaki kayıplara neden olur. Son kullanıcıya sunulacak olan ürünlerin daha kalitesiz olmasına sebep olur. Megamist soğuk hava depoları nemlendirme sistemi yüksek basınçlı dozaj pompaları sayesinde su sistemin içerisine basınçlı olarak verilir. Basınçlı olarak gelen su nozullar sayesinde parçalara bölünerek su buharı oluşturulur. Su buharının içerisindeki su parçacıkları ortamın nem oranını ayarlayarak ürünlerinizin taze ve hacmini kaybetmemesini sağlar. Diğer alternatif nemlendirme sistemlerine göre ekonomiktir ve ileriye dönük enerji tasarrufu yaparsınız. Personellerimizin yapacağı ücretsiz keşiften sonra size sunacağı çözümler sayesinde işletmenizi daha ekonomik bir şekilde nemlendirip enerjiden tasarruf sağlarken daha kaliteli işçilik çıkartmanızı sağlar.

Nasıl Çalışır ?

Basınçlı suyun nozullara gönderilerek 5 ila 15 mikron boyutlarda parçalanması ve ortama püskürtülmesi sağlanır. Bu süreç sonunda ortamdaki nem oranı artmaya başlar. Sistem tamamen doğayı taklit ettiğinden dolayı ürünlerinizde her hangi bir sorun yerine daha kaliteli sonuçlar almaktasınız. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz.

Kurulum Ve Montaj?

Yapılacak olan ücretsiz keşif sonucunda sizin için en ideal sistem kurulumu sağlanmaktadır. Diğer sistemlere nazaran daha ekonomik olan sistemimizi yıllarca gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Geniş servis ağımız sayesinde servis sıkıntısı yaşamadan işletmenizin çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz Keşif ve Fiyatlandırma İçin Lütfen Arayın!...

0212 546 55 46