PAMUK NEMLENDİRME SİSTEMİ

Pamuk Nemlendirme Sistemleri

PAMUK NEMLENDİRME SİSTEMİ

Sisleme nemlendirme sektöründe birçok başarılı projelere imza atmış olan firmamız pamuk depolama alanlarındaki nem ihtiyacını giderme alanında da profesyonel kadromuzla gerekli olan çözümü sizlere sunmaktayızPamuk depolama alanlarında nem oranı düştükçe kalitede düşmektedir. Nemlendirme işleminden sonra pamuk balyalarında oluşan kuruma ve kilo kaybı engellenir. Megamist pamuk nemlendirme sistemi kurulumu diğer alternatif sistemlere nazaran daha kolaydır, daha az hatalar içerir. Tekstil ağırlıkları %75 bağıl nem oranında ve 25°C'de olması gerekmektedir. Düşük nem hem kalitesiz bir ürün ortaya çıkmasına sebep olur hem de daha hafif ürün elde etmeye sebep olmaktadır. Kalitesiz nem oranı düşük kumaşın çekmesine neden olur.

Korunan nem, giysi yapılması sırasında daha güvenilir kesim ve dikim sağlar ve halı üretimi gibi ölçülerin önemli olduğu yerlerde spesifikasyonların korunmasına katkıda bulunur. Nemlendirme böcek ve ufak tozların oluşumunu azaltarak daha sağlıklı ve rahat bir çalışma ortamı sağlar. Kısaca pamuk depolama mahallerinden, çırçır işletmelerine, harman-hallaç tesislerinden, iplik ve büküme, çözgüden dokumaya ve örme ünitelerine kadar her evrede belirli bir nem oranında çalışma gerekliliği vardır. Belirli aralıklarda ortama saldığı sis ile pamuk ipliklerinin ihtiyaç duyduğu nemi sağlar.

Nasıl Çalışır ?

Basınçlı suyun nozullara gönderilerek 5 ila 15 mikron boyutlarda parçalanması ve ortama püskürtülmesi sağlanır. Bu süreç sonunda ortamdaki nem oranı artmaya başlar. Sistem tamamen doğayı taklit ettiğinden dolayı ürünlerinizde her hangi bir sorun yerine daha kaliteli sonuçlar almaktasınız. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz.

Kurulum Ve Montaj?

Yapılacak olan ücretsiz keşif sonucunda sizin için en ideal sistem kurulumu sağlanmaktadır. Diğer sistemlere nazaran daha ekonomik olan sistemimizi yıllarca gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Geniş servis ağımız sayesinde servis sıkıntısı yaşamadan işletmenizin çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz Keşif ve Fiyatlandırma İçin Lütfen Arayın!...

0212 546 55 46