HAYVAN AHIRI VE BARINAKLARI SİSLEME

Hayvan Ahırı Sisleme

HAYVAN AHIRI VE BARINAKLARI SİSLEME

Sisleme nemlendirme firması olarak ihtiyaç duyduğumuz tüm sektörlerde sisleme ve nemlendirme uygulamaları yapmaktayız. Küresel ısınma ile beraber hayvan yetiştiricileri ve çiftlik sahipleri de sıcak yaz aylarında ahırlarda ciddi bir ısı yükselmesi oluşmaktadır. Hayvanlarda tıpkı insanlar gibi yüksek ısıdan etkilenmektedir. Bu etkilenme ile besilemedeki hayvanların yem yememekte olduğu gözlenmiştir bunun sonucunda da süt üretimi düşmektedir. Besi üretimi yapanlarda hayvanlarda iyi beslenmediklerinden dolayı ciddi bir et düşüşü görülmektedir. Besi hayvanları aşırı sıcaklarda sistere girmekte olup verim kaybına sebebiyet vermektedir. İşte bunun içindir ki besi ahırlarında mutlaka sisleme sistemi ile hayvanların bulundukları alanları serinletilmesi gerekmektedir .Bölgesel olarak değişmekle birlikte ortam ısısını yaklaşık 10 ile 18 derece gibi ciddi bir serinletme yapılmaktadır. Karasal iklimlerde sisleme sistemi ile bu sonuca ulaşılabilmektedir. Ama nemli bölgelerde bu sistemin mutlkaa fanlar üzerine monte edilmesi gerekmektedir. Sisleme sistemine entegre edilecek bir dozaj pompası ile ahırlar ve kümesler de ilaçlama ve dezenfekte yapılabilmektedir.

Nasıl Çalışır ?

Basınçlı suyun nozullara gönderilerek 5 ila 15 mikron boyutlarda parçalanması ve ortama püskürtülmesi sağlanır. Bu süreç sonunda ortamdaki nem oranı artmaya başlar. Sistem tamamen doğayı taklit ettiğinden dolayı ürünlerinizde her hangi bir sorun yerine daha kaliteli sonuçlar almaktasınız. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz.

Kurulum Ve Montaj?

Yapılacak olan ücretsiz keşif sonucunda sizin için en ideal sistem kurulumu sağlanmaktadır. Diğer sistemlere nazaran daha ekonomik olan sistemimizi yıllarca gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Geniş servis ağımız sayesinde servis sıkıntısı yaşamadan işletmenizin çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz Keşif ve Fiyatlandırma İçin Lütfen Arayın!...

0212 546 55 46