HAVUZ SİSLEME SİSTEMLERİ

Havuz Sisleme Sistemleri

HAVUZ SİSLEME SİSTEMLERİ

Sisleme senmelndirme firması olarak görsel efek ve havuz kenarı silme sistemi İsteğe göre farklı pompalar ile borulama çaplarına göre farklı püskürtme alanları ve delik çaplarına göre istenile sis ve ve efekt oluşturulabilmektedir Sistemde nozullar sayesinde ortama püskürtülen suyun 5 ila 100 mikron küçüklüğünde ortamda buharlaşmasıdır. Buharlaşan su buharı sayesinde ortama salınan su parçacıkları sis görünümü vermektedir. Bu sayesinde oluşan sisin isteğe göre görsel efekt oluşması sağlanmaktadır. Sis sistemi içerisine entegre edilecek olan ışıklandırma sistemiyle havuz kenarında veya işletmenizin etrafında otantik hoş bir görüntü elde edebilirsiniz. Müşterilerinizin mekanınızda serinlemekle kalmasının yanı sıra ek olarak bu hoş görüntüylede dikkatini çekebilirsiniz. Aynı şekilde konserler, dizi setleri, festivaller, açık hava gösterileri, 3D sinemalarda da sisleme ile efekt oluşturma sistemini kullanabilirsiniz.

Nasıl Çalışır ?

Basınçlı suyun nozullara gönderilerek 5 ila 15 mikron boyutlarda parçalanması ve ortama püskürtülmesi sağlanır. Bu süreç sonunda ortamdaki nem oranı artmaya başlar. Sistem tamamen doğayı taklit ettiğinden dolayı ürünlerinizde her hangi bir sorun yerine daha kaliteli sonuçlar almaktasınız. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz.

Kurulum Ve Montaj?

Yapılacak olan ücretsiz keşif sonucunda sizin için en ideal sistem kurulumu sağlanmaktadır. Diğer sistemlere nazaran daha ekonomik olan sistemimizi yıllarca gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Geniş servis ağımız sayesinde servis sıkıntısı yaşamadan işletmenizin çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz Keşif ve Fiyatlandırma İçin Lütfen Arayın!...

0212 546 55 46