ENERJİ SANTRELLERİ SİSLEME SİSTEMİ

Enerji Santrelleri Sisleme

ENERJİ SANTRELLERİ SİSLEME SİSTEMLERİ

Fabrikaların ve işletmelerin soğutulmasında kullanılan kondenserlere yaz aylarında aşırı derecede yüklenmeler olabilir. Bu yüklenmeler sonucunda kondenserler aşırı sıcaklardan dolayı deforme olabilmektedir. Bu yükün azaltılması için megamist mühendisliğin geliştirdiği kondenser soğutma sistemi sayesinde artık cihazınıza daha fazla yük bindirmeden çalışmasını sağlayabileceksiniz.

Dışarıdan kurulacak olan destek sistemimiz yüksek basınçlı su pompası ile nozullara basınçlı su göndermektedir. Nozullar suyu partiküllere bölerek havada çok kolay bir şekilde buharlaşmaktadır. Bu olay sonucunda kondersere giriş yapan hava sıcaklığı 5 ila 10 derece civarında düşüş sağlamaktadır.

Nasıl Çalışır ?

Basınçlı suyun nozullara gönderilerek 5 ila 15 mikron boyutlarda parçalanması ve ortama püskürtülmesi sağlanır. Bu süreç sonunda ortamdaki nem oranı artmaya başlar. Sistem tamamen doğayı taklit ettiğinden dolayı ürünlerinizde her hangi bir sorun yerine daha kaliteli sonuçlar almaktasınız. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz.

Kurulum Ve Montaj?

Yapılacak olan ücretsiz keşif sonucunda sizin için en ideal sistem kurulumu sağlanmaktadır. Diğer sistemlere nazaran daha ekonomik olan sistemimizi yıllarca gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Geniş servis ağımız sayesinde servis sıkıntısı yaşamadan işletmenizin çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz Keşif ve Fiyatlandırma İçin Lütfen Arayın!...

0212 546 55 46