DİJİTAL BASKI NEMLENDİRME

Dijital Baskı Nemlendirme

DİJİTAL BASKI NEMLENDİRME

Sisleme nemlendirme firması olarak bunaltıcı yaz sıcaklarında dijital baskı odasındaki matbaa makinalarının da oluşturduğu ısıdan dolayı kuru ortamda yapılan prosesle kağıt tabakasındaki aşınmalar görülmekte ve kağıt üzerinde yıpranmalar gözükmektedir. Bu da hem basım esnasında hem de basım sonrasında büyük problem doğurabilir bu yüzden dijital baskı nemlendirme bu problemi ortadan kaldırmaktadır. Matbaa basım esnasında sayfalarda oluşan kırılmalar yüzünden baskının düzgün yapılmaması durumunda işletmeye ek maliyetler getirebilir. Baskı odasının ihtiyaç duyduğu nem sadece kağıt için değil ambalajlarında kurumaması hedefler.

Fakat bilinçsizce yapılan kurulumlarda havalandırma sisteminin dışarı attığı nem bu problemlerin daha fazla ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Megamist Dijital Baskı Odası Nemlendirme sistemi sayesinde odanın nem oranı istenilen seviyede tutulmaktadır. Sistem doğayı taklit ettiğinden dolayı herhangi bir sağlık problemi oluşmasına sebep olmaz. Yüksek basınçlı su pompasının nozullara gönderdiği suyu parçalayarak havada çabuk buharlaşıp sis oluşmasını sağlamaktadır. Oluşan bu sis odadaki nemi yükseltirken diğer taraftan serinletme sağlar. Böylelikle personeliniz daha serin ortamda çalışabilirler.

Diğer sistemlere nazaran maliyet olarak düşük olup enerjide de tasarruf yapmanızı sağlamaktadır. Personellerimizin yapacağı ücretsiz keşiften sonra size sunacağı çözümler sayesinde işletmenizi daha ekonomik bir şekilde nemlendirip enerjiden tasarruf sağlarken daha kaliteli işçilik çıkartmanızı hayata geçirebilirsiniz.

Nasıl Çalışır ?

Basınçlı suyun nozullara gönderilerek 5 ila 15 mikron boyutlarda parçalanması ve ortama püskürtülmesi sağlanır. Bu süreç sonunda ortamdaki nem oranı artmaya başlar. Sistem tamamen doğayı taklit ettiğinden dolayı ürünlerinizde her hangi bir sorun yerine daha kaliteli sonuçlar almaktasınız. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz.

Kurulum Ve Montaj?

Yapılacak olan ücretsiz keşif sonucunda sizin için en ideal sistem kurulumu sağlanmaktadır. Diğer sistemlere nazaran daha ekonomik olan sistemimizi yıllarca gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Geniş servis ağımız sayesinde servis sıkıntısı yaşamadan işletmenizin çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz Keşif ve Fiyatlandırma İçin Lütfen Arayın!...

0212 546 55 46