ÇİM VE ÇELİK ODALARI SİSLEME VE NEMLENDİRME

Çim Odası Nemlendirme ve Sisleme

ÇİM VE ÇELİK ODALARI SİSLEME NEMLENDİRME

Çim fidelerinin düzenli ve sağlıklı şekilde büyümesi için yapılan çimleme odalarında sisleme ile nemlendirme işlemine ihtiyaç duyulmaktadır. Havalandırma sistemlerinin çim fidelerindeki nemi dışarı attığından odadaki nem oranı sürekli düşmektedir. Ortamdaki nemin kontrolü için Megamist tarafından üretilen Çim Odaları Sisleme nemlendirme sistemi sayesinde ortamın nemi kontrol altına alınır. Sistem yüksek basınçlı su pompaları tarafından beslenir. Borulardaki basınçlı su nozullar sayesinde dışarı atılırken parçalara bölünerek püskürtülür. Ortaya çıkan sisin içerisindeki su parçacıkları havada buharlaşarak odanın nem oranını yükseltmeye başlar. Doğayı taklit etmekte olan sistemimizin ürünlerinizin üzerinde her hangi kötü bir sonuca sebebiyet vermez. istediğiniz dahilde deneyimli personellerimizin yapacağı ücretsiz keşiften sonra size en uygun sistem sunulacaktır. Ayrıntılı bilgi için müşteri hizmetlerimizi arayabilir veya online destek sisteminden müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz..

Referanslarımızda da görüleceği gibi firmamız sektöründe öncü durumdadır. Geniş bayi ağımız sayesinde herhangi bir arızada acil müdahaleler yapılarak ürünlerinizin verimini kaybetmesinin önüne geçilmektedir. Sera nemlendirme sistemimiz sayesinde tamamen doğayı taklit ederek ürünlerinizin uygun ortamda üretilmesini sağlayabilirsiniz.

Nasıl Çalışır ?

Basınçlı suyun nozullara gönderilerek 5 ila 15 mikron boyutlarda parçalanması ve ortama püskürtülmesi sağlanır. Bu süreç sonunda ortamdaki nem oranı artmaya başlar. Sistem tamamen doğayı taklit ettiğinden dolayı ürünlerinizde her hangi bir sorun yerine daha kaliteli sonuçlar almaktasınız. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz.

Kurulum Ve Montaj?

Yapılacak olan ücretsiz keşif sonucunda sizin için en ideal sistem kurulumu sağlanmaktadır. Diğer sistemlere nazaran daha ekonomik olan sistemimizi yıllarca gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Geniş servis ağımız sayesinde servis sıkıntısı yaşamadan işletmenizin çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz Keşif ve Fiyatlandırma İçin Lütfen Arayın!...

0212 546 55 46