ÇİÇEK SERASI SİSLEME VE NEMLENDİRME

Çiçek Serası Sisleme ve Nemlendirme

ÇİÇEK SERALARI SİSLEME VE NEMLENDİRME SİSTEMLERİ

Sisleme nemlendirme firması olarak çiçeklerin sağlıklı bir şekilde büyümeleri için %90 civarında neme ihtiyaç duyulmaktadır. Yaz aylarında aşırı sıcaklardan dolayı havadaki nem oranı düşmektedir. Bu nedenle kurulan çiçek seraları çeşitli yöntemlerle nemlendirme çalışması yapılmaktadır. Fakat bu sistemlerin aşırı maliyeti işletmelere yük getirmekle kalmayıp istenilen verim sağlanamayabilir. Megamist’in geliştirdiği Çiçek Serası Nemlendirme Sistemi sayesinde seralarınızdaki nem oranını istediğiniz düzeyde tutabilirsiniz. Hemde aşırı sıcaklardan koruma sağlayabilirsiniz. Diğer alternatif çiçek serası nemlendirme sistemlerine nazaran daha etkili etkili ve maliyeti düşüktür.

Kurulumu uzman personelimiz tarafından kısa süre içerisinde gerçekleştirilmektedir. Sistem yüksek basınçlı su pompaların su borularına pompaladığı suyun nozullar aracılığıyla suyu parçacıklarına bölünmesiyle çalışmaktadır. Parçacıklara bölünen su havada çabuk bir şekilde buharlaşıp sis buharı oluşturmaktadır. Oluşan sis buharı sera içerisindeki nem oranını arttırmaktadır. Diğer sistemlerden en büyük farkı ise Megamist sadece doğadaki sis olayını taklit ettiğinden dolayı ürünlerinize her hangi bir kötü etkisi olmadan daha verimli daha renkli ve daha sağlıklı ürünler almanızı sağmamaktadır.

Nasıl Çalışır ?

Basınçlı suyun nozullara gönderilerek 5 ila 15 mikron boyutlarda parçalanması ve ortama püskürtülmesi sağlanır. Bu süreç sonunda ortamdaki nem oranı artmaya başlar. Sistem tamamen doğayı taklit ettiğinden dolayı ürünlerinizde her hangi bir sorun yerine daha kaliteli sonuçlar almaktasınız. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz.

Kurulum Ve Montaj?

Yapılacak olan ücretsiz keşif sonucunda sizin için en ideal sistem kurulumu sağlanmaktadır. Diğer sistemlere nazaran daha ekonomik olan sistemimizi yıllarca gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Geniş servis ağımız sayesinde servis sıkıntısı yaşamadan işletmenizin çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz Keşif ve Fiyatlandırma İçin Lütfen Arayın!...

0212 546 55 46